Skip to content

Szyfrowanie witryn internetowych i skrzynek e-mail

bezpieczeństwo i poufność komunikacji w twojej firmie

Bezpieczeństwo w sieci, jak i w świecie rzeczywistym jest bardzo ważne i każdy nawet nie interesujący się tym tematem o tym wie. Dzięki nam zabezpieczysz swoje domeny, skrzynki pocztowe i oprogramowanie, a połączenia podczas wymiany informacji w sieci będą zaszyfrowane. Wybierz, któryś z certyfikatów SSL które oferujemy, a umożliwi szyfrowanie połączeń i ochroni dostęp do zasobów twojej firmy. Możesz skorzystać z darmowych licencji jak i tych płatnych od renomowanych dostawców, jak Symantec czy GeoTrust.

Zamów certyfikat

Zaloguj się do panelu i zamów certyfikat dla swojej strony internetowej już teraz!

Certyfikaty SSL

Jaki certyfikat wybrać?

Certyfikat SSL sprawia, że odwiedzający Twoją witrynę użytkownicy poczują się bezpiecznie i że dane, którymi będą się posługiwać, będą odpowiednio zaszyfrowane, przez co zmniejszy to ryzyko ich przechwycenia. Ogromne znaczenia ma to w przypadku wypełniania przez klientów formularzy dotyczących rejestracji na stronie czy tych dotyczących zamawiania produktów w sklepach internetowych. Jeśli chcesz zapewnić swoim użytkownikom bezpieczeństwo danych, jakie Ci powierzają, to wybierz któryś z oferowanych przez nas certyfikatów.

Wybór właściwego certyfikaty zależy od zastosowań do jakich będzie on użyty. Wszystkie oferowane przez nas certyfikaty zabezpieczą Twoją stronę WWW, sklep internetowy oraz pocztę e-mail.

Istnieje kilka typów walidacji certyfikatów. Weryfikacja może odbywać się poprzez sprawdzenie prawa do domeny (DV – Domain Validation), sprawdzenie autentyczności organizacji (OV – Organization Validation) albo walidacja rozszerzona (EV – Extended Validation).

Oferowane przez nas certyfikaty Darmowe i najtańsze certyfikaty wystawiane są na podstawie weryfikacji własności domeny – zaś droższe certyfikaty EV wymagają wnikliwej weryfikacji nabywcy. Z certyfikatów EV korzystać powinni operatorzy dla których priorytetem jest bezpieczeństwo.

Po co stosować protokoły szyfrujące?

Certyfikaty używane w protokole SSL to narzędzia, które zapewniają ochronę stron, blogów czy sklepów internetowych, dzięki nim zapewniana jest poufność i integralność danych przesyłanych drogą elektroniczną. Certyfikaty te zawierają m.in. nazwę domeny, dane jego właściciela, informacje o adresie itp. dla której mają one zostać wystawione. Te dane są odpowiednio zabezpieczone kryptograficznie i bez odpowiednich narzędzi i uprawnień nie da się ich podmienić. Sprawdzaniem autentyczności i ważności odpowiednich certyfikatów zajmują się Urzędy Certyfikacji (Certificate Authority – CA). Są to instytucje, które weryfikują prawo do posługiwania się daną domeną. Po pozytywnym przejściu całej procedury sprawdzającej, certyfikat zostaje podpisywany. Kompleksowe bezpieczeństwo to wynik zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami czy urządzeniami sieciowymi, które mają dostęp do domen na, których zaimplementowany został dany certyfikat SSL.

Certyfikaty dla profesjonalistów

Dołącz do profesjonalistów takich jak banki czy instytucje rządowe, które dzięki certyfikatom udostępniają swoim Klientom szyfrowane połączenie. Pozwoli Ci to zwiększyć zaufanie wśród twoich przyszłych klientów. Zielony pasek adresu www, choć w każdej przeglądarce wygląda nieco inaczej, to jednak daje wyraźny sygnał o certyfikacie SSL. Jest on dobrze rozpoznawalny przez klientów

Przeglądarka Google, jak i inne gratyfikują w odpowiedni dla siebie sposób te strony www, które posiadają certyfikat SSL. Można to zaobserwować w wynikach wyszukiwania.
Zielony pasek adresu i kłódka są bardzo widoczne w pasku adresu, chociaż w różnych przeglądarkach może wyglądać inaczej to jest sygnałem, że dana strona posiada certyfikat SSL, a klient uświadamia się w tym że jest w bezpiecznym miejscu w sieci.
 

Klienci tym chętniej będą odwiedzać twój sklep internetowy i dokonywać na nim zakupów, jeśli będą pewni, że ich dane, które tobie powierzają są odpowiednio szyfrowanie.

Odpowiedni certyfikat SSL

Certyfikat SSL sprawia iż odwiedzający Twoją witrynę użytkownicy utwierdzą się w słusznym przekonaniu iż ich dane są bezpieczne.

Wybór właściwego certyfikatu zależy od zastosowań do jakich będzie użyty i kosztów jakie mają być z tego tytułu poniesione. Wybór tego odpowiedniego może wydawać się trudny dla zwykłego użytkownika, dlatego warto zaufać specjalistom i z ich pomocą wybrać najlepsze możliwe rozwiązanie i najbardziej odpowiedni certyfikat SSL.

Skontaktuj się z nami pod adresem bok@turbohost.pl, a pomożemy Ci wybrać odpowiedni certyfikat.