Serwery dedykowane

Platforma TURBOHOST umożliwi Ci maksymalną wydajność serwerów dedykowanych. Szeroki wybór pojemności dyskowej dopasowanej pod potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Z całą pewnością znajdziesz ofertę idealną dla twoich potrzeb. Niezależnie od wybranej opcji otrzymujesz nielimitowany możliwości konfiguracyjne. Zapewniamy wsparcie w przypadku sprzętowych czy programowych awarii.

a

Serwery Dedykowane

a

Procesor
Wariant
Pamięć

Dysk

Macierz dyskowa
Transfer
Liczba adresów IP
Przepustowość
SLA
 
 
 
TH1
podstawowy
strona WWW
Intel Xeon E3-1230 v5 3.3 GHZ
Zarządzany
4GB DDR4
Software RAID 1
5 TB
4
100 Mbps
99%
TH2
standardowy
zaawansowany sklep internetowy
Intel Xeon E5-2620 v4 2.1 GHZ
Zarządzany
16GB DDR4
Hardware RAID 10
5 TB
4
100 Mbps
99%
TH3
premium
Idealny dla e-commerce
2x Intel Xeon E5-2620 v4 2.1 GHZ
Zarządzany
24GB DDR4
Hardware RAID 10
5 TB
4
100 Mbps
99%

Serwery dedykowane

Serwer dedykowany to serwer przeznaczony tylko i wyłącznie do własnej dyspozycji – nie jest on w żaden sposób współdzielony z innymi użytkownikami. To świetny wybór dla średnich lub dużych firm. Do twojej dyspozycji przekazujemy zaawansowany panel, za pomocą którego zarządzisz usługami serwerowymi.

Nasz sprzęt

Chcąc dać naszym klientom najlepszą z możliwych ofert korzystamy, tylko ze sprawdzonych rozwiązań, a sprzęt który używamy jest wykorzystywany przez profesjonalistów.

Nasze serwery to sprzęt najwyższej klasy, najnowszych serii od renomowanych producentów HP oraz Supermicro. Serwery te oparte są o najszybsze procesory ze oferty Intel, a mianowicie Xeon dzięki którym Twoje strony będą wyświetlane w przeciągu ułamka sekundy.

Nasza infrastruktura sieciowa jest odpowiednio zabezpieczona i niezawodna w działaniu przez wysoki stopień dostępności. Jest to rozwiązane dzięki redundancji nie, tylko łączy sieciowych ale także poprzez korzystanie z dwóch źródeł zasilani. To ma ogromne znaczenie w prawidłowym i nieprzerwanym działaniu Twoich usług.

Stawiamy na bezpieczeństwo, niezawodność i profesjonalizm w naszych działaniach.

Nasza oferta

config

Konfigurowalność

Nasze serwery są w pełni przystosowane do konfiguracji sprzętowych oraz programowych. Konfigurujemy serwery takie jak WWW, bazy danych czy poczty.

time

Obsługa 24/7

W naszej ofercie znajduję się pełne wsparcie techniczne, nasi pracownicy są dostępni przez całą dobę. W przypadku problemu lub awarii oferujemy pomoc w każdej chwili.

shield

Ochrona

Serwery są chronione silnym firewallem, zapewniamy wsparcie przed atakami typu DDOS. Informujemy właściciela serwera o wykryciu złośliwego oprogramowania lub nieautoryzowanego logowania itp.

speed

Wydajność

Nasze konfiguracje wyposażone są w wydajne jednostki obliczeniowe. System operacyjny działa na niezwykle szybkich dyskach SSD, które zapewniają najwyższy komfort pracy.

ip

Adresacja

Wraz z serwerem otrzymujesz 4 adresy IP, dzięki czemu możesz korzystać z serwerów wirtualnych o różnych adresach publicznych.

log

Dziennik zdarzeń

Prowadzimy pełen rejestr zdarzeń, w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące zdarzeń na Twoim serwerze.