Hosting w TURBOHOST – dobre miejsce na Twoją witrynę i sklep internetowy

Obecnie coraz więcej firm większych czy mniejszych, a nawet tych jednoosobowych  decyduje się na prowadzenie swojej działalności w środowisku internetowym i to niezależnie od branży. Odbywa się to z różnych powodów, głównie w celu rozreklamowania swoich usług i zaistnienia w świadomości potencjalnych klientów (strona internetowa w formie wizytówki), ale także uruchomienia kolejnego kanału sprzedażowego przez Internet (prowadzenie sklepu internetowego) oprócz już istniejącego w formie tradycyjnej bądź koncentrowanie się wyłącznie na sprzedaży online, gdzie w wielu branżach może stanowić jedyny kanał sprzedażowy.  Niezależnie od celu prowadzenia Swojej działalności w sieci wymagane są do tego odpowiednie zasoby sprzętowe, ale także oprogramowanie wspierające.

hosting

Mało, która firma nie związana z IT może sobie pozwolić na prowadzenie własnych serwerowni (nawet będących zbiorem kilku urządzeń sieciowych), nie mówiąc już o przystosowanych do celów hostingu zasobów serwerowych Data Center.  Pomijając kwestie finansowe, które są nieosiągalne dla większości firm, dochodzą kwestie związane z obsługą serwerów i urządzeń sieciowych, które wymagają specjalistycznej wiedzy i uprawnień. Z tego względu hosting, czyli udostępnianie zasobów serwerowych (dokładniej określonej pojemności dyskowej i mocy obliczeniowej podzespołów) przez dostawców usług sieciowych jest tak ważne dla firm chcących zaistnieć w Internecie. Nie wymaga to od nich wiedzy technicznej i merytorycznej z tego zakresu oraz pozwala skupić się wyłącznie na swojej działalności, nie martwiąc się o prawidłowe działanie urządzeń sieciowych czy systemów CMS. I tutaj wkraczamy my ze swoją usługą hostingową.

Potrzebujesz niezawodnego hostingu pod sklep internetowy?

Oferujemy stabilny i niezawodny hosting. Niezależnie od wybranej konfiguracji otrzymujesz możliwość przetestowania jej przez 14 dni całkowicie za darmo! Staramy się dostosować nasze usługi pod indywidualne potrzeby naszych klientów, pojemny hosting przystosowany do możliwości finansowych. U nas znajdziesz najkorzystniejsze warunki hostingu domen, pomożemy z wyborem najodpowiedniejszej i chwytliwej nazwy dla twojej witryny. Dla nas najważniejszy jest klient , dlatego staramy się cały czas rozszerzać o nowe funkcjonalności i ulepszać usługi z zakresu udostępniania zasobów serwerowych na potrzeby prowadzenia sklepów internetowych czy witryn. Hosting stron internetowych to nasza specjalność.

Co zyskujesz wybierając Nas?
 • najnowsze wersje php
 • wsparcie dla starszych wersji php
 • najnowsze wersji baz danych
 • codzienne kopie zapasowe
 • dostęp do CRON’a
 • bezpłatny support
 • bezpłatne przeniesienie stron
 • automatyczne instalatory popularnych aplikacji internetowych
 • instalator wordpress
 • instalator joomla
 • kopia zapasowa całego serwera z 7 dni

Jesteśmy do twojej dyspozycji , jeśli masz pytania to zadzwoń bądź napisz, a postaramy się jak najszybciej na nie odpowiedzieć.

Najkorzystniejszy i niezawodny hosting … to TURBOHOST.