Hosting - Katowice w TURBOHOST – dobre miejsce na Twoją witrynę i sklep internetowy

W erze wszechobecnego Internetu coraz więcej firm, nawet tych jednoosobowych decyduje się na prowadzenie swojej działalności w środowisku internetowym i to niezależnie od branży. Odbywa się to z różnych powodów, głównie w celu rozreklamowania swoich usług i zaistnienia w świadomości potencjalnych klientów (strona internetowa w formie wizytówki), ale także uruchomienia kolejnego kanału sprzedażowego przez Internet (prowadzenie sklepu internetowego) oprócz już istniejącego w formie tradycyjnej bądź koncentrowanie się wyłącznie na sprzedaży online, gdzie w wielu branżach może stanowić jedyny kanał sprzedażowy. Niezależnie od celu prowadzenia Swojej działalności w sieci wymagane są do tego odpowiednie zasoby sprzętowe.

pojemny hosting

Użyteczna serwerownia (nie mówiąc już o profesjonalnych Data Center z całym zapleczem technicznym i kontrolnym) na własny użytek firmy jest rozwiązaniem poza zasięgiem dla małych i średnich firm ze Śląska, nawet tych związanych z IT. Wynika to głównie ze względów finansowych, które są nieosiągalne dla większości firm, ale też kwestie czysto techniczne związane z obsługą serwerów i całą infrastrukturą sieciową. Z tego względu hosting, czyli udostępnianie zasobów serwerowych (dokładniej określonej pojemności dyskowej i mocy obliczeniowej podzespołów) przez dostawców usług sieciowych jest tak ważny dla firm chcących zaistnieć w Internecie. Przede wszystkim firmom korzystającym z tego typu usług pozwala skupić się wyłącznie na swojej działalności, nie martwiąc się o prawidłowe działanie urządzeń sieciowych , hostowanych domen i aplikacji. Najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów, a to już Nasza działka. Jeśli szukasz najlepszej oferty hostingowej w Katowicach to skontaktuj się z Nami, a pomożemy Ci w wyborze najlepszej konfiguracji dostosowanej pod Twoją działalność biznesową.

Potrzebujesz taniego i pojemnego hostingu w Katowicach?

Tani i pojemny hosting Katowice. Oferujemy najkorzystniejsze warunki hostingu domen w Katowicach, pomożemy wybrać Ci odpowiednią nazwę twojej strony, a jej bezpieczeństwo i stabilność działania zagwarantujemy dzięki Naszym niezawodnym serwerom. Nasze usługi dostosowujemy pod indywidualne potrzeby naszych klientów, tani hosting zgodny z Twoimi możliwościami finansowymi. Staramy się cały czas rozszerzać o nowe funkcjonalności i ulepszać usługi z zakresu udostępniania zasobów serwerowych na potrzeby prowadzenia sklepów internetowych czy witryn. Udostępniamy klientom szereg aplikacji internetowych przydatnych w prowadzeniu witryn internetowych. Hosting stron i sklepów internetowych to nasza specjalność. Możesz o tym sam zdecydować, a pomóc może Ci w tym możliwość darmowego przetestowania Naszych serwerów przez 14 dni.

Co zyskujesz decydując się na Nasze usługi hostingowe?
 • najnowsze wersje php (wersja 7.0)
 • wsparcie dla starszych wersji php
 • najnowsze wersji baz danych
 • codzienny backup zasobów
 • dostęp do CRON’a
 • bezpłatny i profesjonalny support
 • bezpłatne przeniesienie stron internetowych
 • automatyczne instalatory popularnych aplikacji internetowych
 • instalator wordpress
 • instalator joomla
 • kopia zapasowa całego serwera z 7 dni

Klient jest dla Nas ważny, a dobra współpraca ma odzwierciedlenie stałej relacji, która wpływa na Naszą motywację w dostarczaniu najlepszych możliwych rozwiązań hostingowych. Jeśli masz pytania to nie krępuj się z ich zadać, postaramy się pomóc.

Najlepszy hosting w Katowicach … to niewątpliwie TURBOHOST.