Hosting - Kraków w TURBOHOST – dobre miejsce na Twoją witrynę i sklep internetowy

Obecnie coraz więcej firm większych czy mniejszych, a nawet tych jednoosobowych decyduje się na prowadzenie swojej działalności w środowisku internetowym i to niezależnie od branży. Odbywa się to z różnych powodów, głównie w celu rozreklamowania swoich usług i zaistnienia w świadomości potencjalnych klientów (strona internetowa w formie wizytówki), ale także uruchomienia kolejnego kanału sprzedażowego przez Internet (prowadzenie sklepu internetowego) oprócz już istniejącego w formie tradycyjnej bądź koncentrowanie się wyłącznie na sprzedaży online, gdzie w wielu branżach może stanowić jedyny kanał sprzedażowy. Niezależnie od celu prowadzenia Swojej działalności w sieci wymagane są do tego odpowiednie zasoby sprzętowe, ale także oprogramowanie wspierające.

Chociaż Kraków to siedziba wielu firm, to mało która z nich może pozwolić sobie na prowadzenie we własnym zakresie serwerowni i przechowywania zasobów sieciowych. Szczególnie przedsiębiorstwa nie związane z IT nie mają takiej potrzeby, bo  pomijają kwestie finansowe, obsługa serwerów i urządzeń sieciowych, wymagają specjalistycznej wiedzy i uprawnień. Z tego względu usługi hostingowe udostępniane przez dostawców usług sieciowych są tak ważne dla firm chcących zaistnieć w Internecie ze swoją witryną czy też sklepem internetowym. Nie wymaga to od nich wiedzy technicznej z zakresu IT oraz pozwala skupić się wyłącznie na swojej działalności, nie martwiąc się o prawidłowe działanie serwerów i zasobów na nich się znajdujących. To jest działalność, której się podejmujemy, oferując Nasze usługi hostingowe. Jeśli szukasz najlepszej oferty hostingowej w Krakowie to skontaktuj się z Nami, a pomożemy Ci rozpocząć swoją działalność w Internecie. Pomożemy w doborze odpowiedniej konfiguracji i dopełnimy wszelkich starań, aby twoje dane były bezpieczne i dostępne w każdej chwili.

Najlepszy hosting w Polsce
Potrzebujesz usługi hostingowej w Krakowie pod sklep internetowy?

Stabilny i niezawodny hosting Kraków to oferujemy Naszym klientom z tego miasta. Niezależnie na jaką konfigurację się zdecydujesz to otrzymujesz możliwość przetestowania jej przez 14 dni całkowicie za darmo! Staramy się, aby Nasze usługi były dostosowane pod indywidualne potrzeby Naszych klientów. Pojemny hosting przystosowany do możliwości finansowych. U nas znajdziesz korzystne warunki hostingu domen. Dla nas klient jest najważniejszy, dlatego staramy się cały czas ulepszać usługi z zakresu udostępniania zasobów serwerowych na potrzeby prowadzenia sklepów internetowych i witryn internetowych. Hostingiem stron i sklepów internetowych zajmujemy się na co dzień, dlatego znamy się na tym. Jeśli korzystasz z usług innej firmy hostingowej, ale chciałbyś przenieść swoje zasoby do Nas to skontaktuj się z Nami, a powiemy Ci krok po kroku co należy wykonać. Wiemy, że kwestie z tym związane na pierwszy rzut oka wydają się trudne, jednak nie musisz się martwić bo znamy się na rzeczy i dopilnujemy, aby migracja odbyła się bezproblemowa i co ważniejsze darmowo!

Co zyskasz jeśli Nas wybierzesz?
 • najnowsze wersje php (7.0)
 • wsparcie dla starszych wersji php
 • najnowsze wersji baz danych
 • codzienne kopie zapasowe
 • dostęp do CRON’a
 • bezpłatny support
 • bezpłatne migracje stron i sklepów internetowych
 • automatyczne instalatory popularnych aplikacji internetowych
 • instalator systemu wordpress
 • instalator systemu joomla
 • kopia zapasowa całego serwera z 7 dni

Staramy się być pomocni dla Naszych klientów. Masz  pytania bądź wątpliwości to skontaktuj się z Nami, a postaramy się pomóc.

Stabilny i niezawodny hosting w Krakowie … to właśnie  TURBOHOST.