Hosting - Wrocław w TURBOHOST – dobre miejsce na Twoją witrynę i sklep internetowy

W dobie wszechobecnej informatyzacji i nowoczesnej technologii coraz więcej Wrocławskich firm decyduje się na prowadzenie swojej działalności w Internecie i to niezależnie od branży. Dlaczego tak się dzieje? Głównie w celu rozreklamowania swoich usług i zaistnienia w świadomości potencjalnych klientów, ale także uruchomienia kolejnego kanału sprzedażowego, czyli sklepu internetowego. Niezależnie od celu prowadzenia Swojej działalności w sieci, czy jest to witryna informująca klientów o ofercie usługowej czy sklep internetowy sprzedający obuwie bądź odzież, wymagane są do tego odpowiednie zasoby sprzętowe.

niezawodny hosting

Chociaż w stolicy Dolnego Śląska nie brakuje wielu dużych firm, to mało która nie związana z IT może sobie pozwolić na prowadzenie własnych serwerowni, nie mówiąc już o Data Center. Pomijając kwestie finansowe, dochodzą też te związane z obsługą serwerów i urządzeń sieciowych, wymagające z kolei specjalistycznej wiedzy ze strony personelu, który zajmuje się ich administracją. Z tego względu hosting www jest tak istotny dla firm chcących zaistnieć w Internecie. Nie wymaga to od nich wiedzy technicznej oraz pozwala skupić się wyłącznie na prowadzeniu swojej działalności, nie martwiąc się niezawodnym działaniem stron i sklepów oraz pracą samych serwerów. Oferując Nasze usługi hostingowe we Wrocławiu wychodzimy na przeciw oczekiwaniom. Jeśli szukasz najlepszej oferty hosting Wrocław to pomożemy Ci, aby twoja strona internetowa była zawsze dostępna dla tysięcy Twoich klientów.

Posiadasz już swoją stronę internetową, ale chcesz ją udostępnić klientom?

Staramy się oferować najkorzystniejsze warunki hostingu www we Wrocławiu. Pomożemy z wyborem odpowiedniej nazwy twojej strony. O bezpieczeństwo i stabilność działania nie musisz się martwić, zagwarantujemy stabilny i niezawodny hosting dzięki Naszym sprawdzonym serwerom. Wielu z naszych klientów korzysta z najbardziej popularnych systemów zarządzania treścią, takich jak: WordPress, Joomla, PrestaShop, Magento. Nasze serwery są specjalnie zoptymalizowane do pracy z tymi, ale i innymi systemami CS. Nasze pakiety dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Dążymy, aby nasza oferta była rozwiązaniem idealnie wpasowującym się w Twoje potrzeby biznesowe. Jeżeli posiadasz lub planujesz stworzyć stronę internetową, która jest oparta na popularnych CMS’ach to hosting w TURBOHOST  będzie odpowiedni. Nasze rozwiązania hostingowe są także dostosowane pod sklepy internetowe , dlatego dołożymy wszelkich starań aby funkcjonowały prawidłowo nawet przy dużym obciążeniu i dużej liczbie kupujących. Na start dla wszystkich Naszych klientów mamy przygotowaną paczkę z  szeregiem darmowych aplikacji internetowych przydatnych w prowadzeniu witryn internetowych, a także narzędzia do zarządzania nimi. Jeśli nie jesteś zdecydowany co do pakietu, może Ci w tym możliwość darmowego przetestowania Naszych serwerów przez 14 dni bez żadnych zobowiązań.

Co gwarantuje TURBOHOST?
 • najnowsze wersje php (wersja 7.0)
 • wsparcie dla starszych wersji php
 • najnowsze wersji baz danych
 • codzienny backup zasobów
 • dostęp do CRON’a
 • bezpłatny support
 • bezpłatne przeniesienie stron internetowych
 • automatyczne instalatory popularnych aplikacji internetowych
 • instalator wordpress
 • instalator joomla
 • kopia zapasowa całego serwera z 7 dni

Dla Nas klient jest najważniejszy, a dobra współpraca ma odzwierciedlenie w stałej relacji, która pozwala na dostarczaniu przez TURBOHOST najlepszych rozwiązań hostingowych. Jeśli masz pytania, to jesteśmy od tego, aby rozwiać Twoje wątpliwości.

Niezawodny i stabilny hosting we Wrocławiu …  TURBOHOST. Już dziś sprawdź naszą ofertę.