Serwery - Radom w TURBOHOST – bezpieczne miejsce dla Twoich danych

Przepływ danych w Internecie z dnia na dzień rośnie, a codziennie przybywa kilkaset GB nowych materiałów.  Potrzeba bezpiecznego przechowywania danych jest zatem ogromna. Powszechnie przyjęło się, że zadanie to należy do serwerów (należy zwrócić uwagę, że pojęcie to ma szerokie zastosowanie) – specjalnie wydzielonych urządzeń sieciowych, na których przechowywane i udostępniane są dane. Urządzenia te różnią się od zwykłych komputerów przede wszystkim niezawodnością i stabilnością działania oraz posiadają szereg zabezpieczeń sprzętowych, ale także programowych. Oczywiście w tej roli sprawdzą się też zwykłe desktopy, jednak nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie swoich danych i na niezawodnym działaniu swoich usług. W tym celu warto wybrać profesjonalne rozwiązania, które zapewnią najwyższą jakość.

serwery

Profesjonalne serwery (pojedyncze urządzenia) są grupowane i umieszczane w szafach serwerowych (szafy Rack) oraz lokalizowane w pomieszczeniach przystosowanych do ich działania, czyli Data Center bądź serwerowniach, a zależne to jest od stopnia zaawansowania infrastruktury sieciowej i technicznej tychże pomieszczeń. W głównej mierze chodzi o systemy klimatyzacji, dodatkowe źródła zasilania (agregaty prądotwórcze, UPS), systemy gaśnicze, monitoring, pomieszczenia kontrolne itd.

Wybór odpowiedniego serwera

Wybór odpowiedniego rozwiązania dla twojej firmy może wydawać się trudny. Warto na początek ustalić, do czego nam jest właściwie potrzebny i co nam umożliwia. Inna opcja będzie optymalna podczas utrzymania strony internetowej, inna przy prowadzeniu sklepu internetowego, a jeszcze inne rozwiązanie będzie najlepsze przy realizacji całych dużych aplikacji i systemów informatycznych. Tak naprawdę to dzięki serwerom udostępnianie wszelkich materiałów krążących w internecie jest w ogóle możliwe. Nie ważne czy są to filmy na serwisach wideo, proste strony informacyjne, czy też rozbudowane sklepu online. Przecież zasoby i dane nich dotyczące muszą być gdzieś przechowywane. Stabilny dostęp do Internetu też odgrywa dużą rolę, aby każdy potencjalny klient miał możliwość wyświetlania i korzystania z tychże materiałów.

Przy wyborze odpowiedniej konfiguracji serwera warto kierować się nie tyle ceną, ile potrzebami stosownymi do prowadzonej działalności w Internecie. Do prostego i niewielkiego serwisu nie potrzeba takich zasobów sprzętowych jak to w przypadku prowadzeniu sklepu online. Jeśli szukasz wydajnych i niezawodnych serwerów w Radomiu to sprawdź ofertę TURBOHOST.

Nasze serwery - nasza oferta dla Ciebie

Jeżeli trafiłeś na tę stronę, to z pewnością szukasz dobrych ofert serwerów Radom. W ramach usług, jakie świadczymy, proponujemy Ci trzy różne kategorie serwerów.

 

TURBO VPS  – serwery VPS

Wirtualny serwer prywatny (VPS) jest ekonomiczną opcją dobrą dla web developerów. Wirtualny serwer to idealne miejsce do stworzenia środowiska dla twoich projektów. Pozwala też zaoszczędzić, ponieważ dzielisz fizyczny serwer z innymi firmami, ale ze względu na wirtualizację i odizolowanie poszczególnych maszyn wirtualnych masz pełną kontrolę nad udostępnionymi Ci zasobami, a samo zarządzanie jest łatwe i przyjemne. Każdy otrzymuje wyodrębnioną zasoby sprzętowe. Serwery wirtualne to elastyczne i atrakcyjne cenowo rozwiązanie. Dzięki TURBO VPS będziesz mógł także zaproponować swoim klientom miejsce na serwerze dla ich projektów.

 

Serwery dedykowane

W opcji tej otrzymujesz fizyczną maszynę na wyłączność. Możesz wybrać system operacyjny, a także oprogramowanie, jakie ma się na nim znajdować. Serwery dedykowane to doskonały wybór dla dużych projektów, gdzie liczy się przede wszystkim wysoka dostępność do zasobów i niezawodność. Różne projekty wymagają różnych konfiguracji, dlatego żaden z dostępnych serwerów dedykowanych nie spełnia twoich oczekiwań, to możesz dokonać indywidualnej konfiguracji. To ty decydujesz o jego parametrach i poszczególnych podzespołach, samodzielnie dopasowujesz także transfery miesięczne, a także zarządzasz zasobami.

 

TURBO CLOUD – rozwiązanie chmurowe

Cloud Serwery zapewniają zaawansowane możliwości konfiguracji przy niespotykanej łatwości obsługi w porównaniu ze wszystkimi dostępnymi rodzajami serwerów. Co wyróżnia rozwiązania chmurowe? Przede wszystkim myślisz, tylko o obecnych potrzebach i tylko za nie ponosisz opłaty. W dowolnym momencie możesz zwiększyć bądź zmniejszyć posiadane zasoby. Ze swojej puli zasobów możesz stworzyć i wyodrębnić maszyny wirtualne czy stworzyć i udostępnić aplikacje internetowe. Wybierasz systemy operacyjne, na jakich będziesz pracował już na gotowych maszynach wirtualnych i to wszystko dzięki kilku kliknięciom. Nie musisz nic instalować, otrzymujesz gotowe rozwiązania, dzięki czemu możesz zacząć pracę niemal od razu. TURBO Cloud to przede wszystkim elastyczność, szybkie rozpoczęcie korzystania z wybranych zasobów i bezpieczeństwo danych. Zasobami infrastruktury chmurowej możesz dowolnie zarządzać, dzielić na poszczególne maszyny wirtualne i aplikacje.

Przy wyborze odpowiedniego serwera, przyjrzyj się parametrom każdej z konfiguracji, a przede wszystkim zdecyduj, do czego dokładnie będziesz go używał. Zawsze możesz zdać się na nasze doświadczenie, pomożemy Ci z dostosowaniem naszej oferty do twoich potrzeb. Dbamy o dobre relacje z klientami, dlatego jesteśmy pomocni w każdej kwestii związanej z usługami świadczonymi na rzecz naszych interesantów. Jeśli masz pytania, to skontaktuj się, dołożymy wszelkich starań, abyś uzyskał wyczerpujące odpowiedzi.

 

Niezawodne i stabilne serwery w Radomiu … TURBOHOST. Bezpieczeństwo twoich danych jest dla nas priorytetem.