Szyfrowanie witryn internetowych i skrzynek e-mail

bezpieczeństwo i poufność komunikacji w twojej firmie
Bezpieczeństwo w sieci, jak i w świecie rzeczywistym jest bardzo ważne i każdy nawet nie interesujący się tym tematem o tym wie. Dzięki nam zabezpieczysz swoje domeny, skrzynki pocztowe i oprogramowanie, a połączenia podczas wymiany informacji w sieci będą zaszyfrowane.  Wybierz, któryś z certyfikatów SSL które oferujemy, a umożliwi szyfrowanie połączeń i ochroni dostęp do zasobów twojej firmy. Możesz skorzystać z darmowych licencji jak i tych płatnych od renomowanych dostawców, jak Symantec czy GeoTrust.

Certyfikaty SSL

Rejestracja na 1 rok Odnowienie na 1 rok
Positive SSL 80zł 138zł
Positive SSL Wildcard 420zł 420zł
GeoTrust_logo
Rejestracja na 1 rok Odnowienie na 1 rok
GeoTrust SSL 30 Day Trial 0zł
QuickSSL Basic 150zł 150zł
QuickSSL Premium 250zł 250zł
True BusinessID 350zł 350zł
True BusinessID Wildcard 1250zł 1250zł
True BusinessID EV 650zł 650zł
thawte_logo
Rejestracja na 1 rok Odnowienie na 1 rok
SSL123 190zł 190zł
Symantec_logo
Rejestracja na 1 rok Odnowienie na 1 rok
Secure Site 1000zł 1000zł
Secure Site Pro 3300zł 3300zł
Secure Site EV 3200zł 3200zł
Secure Site Pro EV 4400zł 4400zł

Podane ceny są cenami netto.

Certyfikaty używane w protokole SSL to narzędzia, które zapewniają ochronę stron, blogów czy sklepów internetowych, dzięki nim zapewniana jest poufność i integralność danych przesyłanych drogą elektroniczną. Certyfikaty te zawierają m.in. nazwę domeny, dane jego właściciela, informacje o adresie itp. dla której mają one zostać wystawione. Te dane są odpowiednio zabezpieczone kryptograficznie i bez odpowiednich narzędzi i uprawnień nie da się ich podmienić. Sprawdzaniem autentyczności i ważności odpowiednich certyfikatów zajmują się Urzędy Certyfikacji (Certificate Authority – CA). Są to instytucje, które  weryfikują prawo do posługiwania się daną domeną. Po pozytywnym przejściu całej procedury sprawdzającej, certyfikat zostaje podpisywany. Kompleksowe bezpieczeństwo to wynik zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami czy urządzeniami sieciowymi, które mają dostęp do domen na, których zaimplementowany został dany certyfikat SSL.

Certyfikat SSL sprawia, że odwiedzający Twoją witrynę użytkownicy poczują się bezpiecznie i że dane, którymi będą się posługiwać będą odpowiedni zaszyfrowane przez co zmniejszy to ryzyko ich przechwycenia. Ogromne znaczenia ma to w przypadku wypełniania przez klientów formularzy dotyczących rejestracji na stronie czy tych dotyczących zamawiania produktów w sklepach internetowych. Jeśli chcesz zapewnić swoim użytkownikom bezpieczeństwo danych, jakie Ci powierzają to wybierz któryś z oferowanych przez nas certyfikatów.

Wybór właściwego certyfikatu zależy od zastosowań do jakich będzie on użyty. Wszystkie oferowane przez nas certyfikatu zabezpieczą Twoją stronę WWW, sklep internetowy oraz pocztę e-mail.

Istnieje kilka typów walidacji certyfikatów. Weryfikacja może odbywać się poprzez sprawdzenie prawa do domeny (DV – Domain Validation), sprawdzenie autentyczności organizacji (OV – Organization Validation) albo walidacja rozszerzona (EV – Extended Validation).

Oferowane przez nas certyfikaty Darmowe i najtańsze certyfikaty wystawiane są na podstawie weryfikacji własności domeny  – zaś droższe certyfikaty EV wymagają wnikliwej weryfikacji nabywcy. Z certyfikatów EV korzystać powinni operatorzy dla których priorytetem jest bezpieczeństwo.

Dołącz do profesjonalistów takich jak banki czy instytucje rządowe, które dzięki certyfikatom udostępniają swoim Klientom szyfrowane połączenie. Pozwoli Ci to zwiększyć zaufanie wśród twoich przyszłych klientów. Zielony pasek adresu www, choć w każdej przeglądarce wygląda nieco inaczej to jednak daje wyraźny sygnał o certyfikacie SSL. Jest on dobrze rozpoznawalny przez klientów.

Przeglądarka Google, jak i inne gratyfikują w odpowiedni dla siebie sposób te strony www, które posiadają certyfikat SSL. Można to zaobserwować w wynikach wyszukiwania.
Zielony pasek adresu i kłódka są bardzo widoczne w pasku adresu, chociaż w różnych przeglądarkach może wyglądać inaczej to jest sygnałem, że dana strona posiada certyfikat SSL, a klient uświadamia się w tym że jest w bezpiecznym miejscu w sieci.
Klienci tym chętniej będą odwiedzać twój sklep internetowy i dokonywać na nim zakupów, jeśli będą pewni, że ich dane, które tobie powierzają są odpowiednio szyfrowanie.

Odpowiedni certyfikat SSL

Certyfikat SSL sprawia iż odwiedzający Twoją witrynę użytkownicy utwierdzą się w słusznym przekonaniu iż ich dane są bezpieczne.

Wybór właściwego certyfikatu zależy od zastosowań do jakich będzie użyty i kosztów jakie mają być z tego tytułu poniesione. Wybór tego odpowiedniego może wydawać się trudny dla zwykłego użytkownika, dlatego warto zaufać specjalistom i z ich pomocą wybrać najlepsze możliwe rozwiązanie i najbardziej odpowiedni certyfikat SSL.

Skontaktuj się z nami pod adresem bok@turbohost.pl, a pomożemy Ci wybrać odpowiedni certyfikat.

Certyfikaty SSL typu DV już od 80 zł/rok