Chcesz zostań Resellerem i zacząć zarabiać?

Zostań naszym partnerem, a dzięki TURBOHOST staniesz się profesjonalnym usługodawcą. Stwórz własną markę, a my pomożemy Ci w jej promocji.  Udostępnimy Ci odpowiednią infrastrukturę i wsparcie, abyś korzystając z naszych usług zaczął je później świadczyć twoim Klientom. Ta współpraca przyniesie korzyści i równomierne zyski zarówno nam, jak i Twojej firmie.

Dołącz do grona przedsiębiorstw, instytucji i osób prywatnych korzystających na co dzień z profesjonalnych usług hostingowych TURBOHOST.

Chciałbyś zostać partnerem?

Napisz już dziś!
  Jak działają Serwery Reseller?

  Serwery, które udostępnimy tobie w ramach programu Reseller będą świetną metodą na dodatkowe zyski poprzez świadczenie usług hostingowych. Gdy zaczniesz świadczyć te usługi i odsprzedawać je swoim Klientom pod własną marką zyskasz, nie tylko prestiż i rozpoznawalność,  ale co równie ważne rzeczywiste zyski.

  • To ty ustalasz ceny,
  • Świadczysz usługi pod własną marką,
  • Dostajesz pełen zestaw narzędzi – darmowe aplikacje czy kreatory stron, Joomla, WordPress i wiele więcej,
  • Otrzymujesz wyższe uprawnienia i dostęp do panelu zarządzającego,
  • Przeniesiemy Cię za free na hosting TURBOHOST,
  • ZWIĘKSZASZ ZAKRES ŚWIADCZONYCH USŁUG O HOSTING
  • WYGODNY SPOSÓB NA ROZWÓJ FIRMY
  • KOMPLEKSOWE WSPARCIE SPECJALISTÓW
  • POSZERZENIE OFERTY BIZNESOWEJ BEZ ZBĘDNYCH WYDATKÓW
  • KOMPLET APLIKACJI I NARZĘDZI DO ZARZĄRZANIA NOWYMI USŁUGAMI

  To forma wsparcia firm, które chcą poszerzyć zakres świadczonych usług dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu zapleczu infrastrukturowego firm, które tego wsparcia udzielają. Nawiązując współpracę, jako partner biznesowy otrzymujesz możliwość sprzedaży domen internetowych i świadczenia usług hostingowych bez ponoszenia kosztów w tym zakresie. Ponadto otrzymujesz odpowiednie narzędzia, które posłużą w celach zarządzania i kontroli zamówień.

  Program Reseller  TURBOHOST  jest skierowany zarówno do freelancer’ów, jak i małych czy średnich firm. Szczególnie dla tych, którzy oferują usługi reklamowe związane z SEO czy  hostingowe, a chciałyby zaoferować swoim klientom szerszą ofertę usługową .

  Co zyskasz korzystając z naszej oferty

  Dzięki nam będziesz w stanie zaoferować swoim klientom bezpieczną przestrzeń na strony internetowe, skrzynki pocztowe, i wszelkie dane, która zostanie dopasowana pod ich potrzeby i preferencje. Przy niewielkim nakładzie finansowym zaczniesz zwiększać swoją ofertę usługową, a dzięki temu twoja marka stanie się bardziej rozpoznawalna co będzie owocowało nawiązywaniem współpracy z kolejnymi klientami.

  Sprzęt najwyższej klasy

  Chcąc dać naszym klientom najlepszą z możliwych ofert korzystamy, tylko ze sprawdzonych rozwiązań, a sprzęt który używamy jest wykorzystywany przez profesjonalistów. Biorąc udział w programie Resellerskim także będzie korzystał z tych rozwiązań.

  Nasze serwery to sprzęt najwyższej klasy, najnowszych serii od renomowanych producentów HP oraz Supermicro. Serwery te oparte są o najszybsze procesory ze oferty Intel, a mianowicie Xeon dzięki którym Twoje strony będą wyświetlane w przeciągu ułamka sekundy.

  Nasza infrastruktura sieciowa jest odpowiednio zabezpieczona i niezawodna w działaniu przez wysoki stopień dostępności. Jest to rozwiązane dzięki redundancji nie, tylko łączy sieciowych ale także poprzez korzystanie z dwóch źródeł zasilani. To ma ogromne znaczenie w prawidłowym i nieprzerwanym działaniu Twoich usług.

  Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo i niezawodność, jeśli także cenisz te wartości to dołącz do nas.

  Panel Serwer - zarządzanie serwerem

  Panel serwera

  Zarządzaj serwerem

  Masz dostęp do wygodnego panelu zarządzania twoimi domenami czy skrzynkami pocztowymi.

  Kreator stron

  Kreuj wygląd domen

  Możesz z panelu Serwera tworzyć nowe strony, dostosowywać wygląd samego Panelu i wiele więcej.

  Statystyki

  Analizuj na bieżąco statystyki zużycia zasobów

  Dzięki zebranym statystykom możesz zaobserwować czy popularność twojej strony wzrasta, a ich analiza pomoże lepiej ci dostosować swoje usługi dla Klientów.