Skip to content

Chcesz zostań Resellerem i zacząć zarabiać?

Reseller

Zostań naszym partnerem, a dzięki TURBOHOST staniesz się profesjonalnym usługodawcą. Stwórz własną markę, a my pomożemy Ci w jej promocji. Udostępnimy Ci odpowiednią infrastrukturę i wsparcie, abyś korzystając z naszych usług zaczął je później świadczyć twoim Klientom. Ta współpraca przyniesie korzyści i równomierne zyski zarówno nam, jak i Twojej firmie.

Dołącz do grona przedsiębiorstw, instytucji i osób prywatnych korzystających na co dzień z profesjonalnych usług hostingowych TURBOHOST

Jak działają Serwery Reseller?

Serwery, które udostępnimy tobie w ramach programu Reseller będą świetną metodą na dodatkowe zyski poprzez świadczenie usług hostingowych. Gdy zaczniesz świadczyć te usługi i odsprzedawać je swoim Klientom pod własną marką zyskasz, nie tylko prestiż i rozpoznawalność, ale co równie ważne rzeczywiste zyski.

Świadczysz usługi pod własną marką

To ty ustalasz ceny

Otrzymujesz wyższe uprawnienia i dostęp do panelu zarządzającego

Przeniesiemy Cię za free na hosting TURBOHOST

Dostajesz pełen zestaw narzędzi – darmowe aplikacje czy kreatory stron, Joomla, WordPress i wiele więcej

Co zyskasz korzystając z oferty Turbohost Reseller?

Dzięki nam będziesz w stanie zaoferować swoim klientom bezpieczną przestrzeń na strony internetowe, skrzynki pocztowe, i wszelkie dane, która zostanie dopasowana pod ich potrzeby i preferencje. Przy niewielkim nakładzie finansowym zaczniesz zwiększać swoją ofertę usługową, a dzięki temu twoja marka stanie się bardziej rozpoznawalna co będzie owocowało nawiązywaniem współpracy z kolejnymi klientami.

Co zyskujesz?

Zwiększasz zakres świadczonych usług o hosting

Wygodny sposób na rozwój firmy

Kompleksowe wsparcie specjalistów

Poszerzenie oferty biznesowej bez zbędnych wydatków

Komplet aplikacji i narzędzi do zarządzania nowymi usługami

Na czym to polega?

To forma wsparcia firm, które chcą poszerzyć zakres świadczonych usług dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu zapleczu infrastrukturowego firm, które tego wsparcia udzielają. Nawiązując współpracę, jako partner biznesowy otrzymujesz możliwość sprzedaży domen internetowych i świadczenia usług hostingowych bez ponoszenia kosztów w tym zakresie. Ponadto otrzymujesz odpowiednie narzędzia które posłużą w celach zarządzania i kontroli zamówień 

Kto może być zainteresowany tym programem?

Program Reseller Turbohost jest skierowany zarówno do freelancerów, jak i małych czy średnich firm.  Szczególnie dla tych, którzy oferują usługi reklamowe związane z SEO czy hostingowe, a chciałyby zaoferować swoim klientom szerszą ofertę usługową.

Sprzęt najwyższej klasy

Reseller
Reseller
Reseller

Chcąc dać naszym klientom najlepszą z możliwych ofert korzystamy, tylko ze sprawdzonych rozwiązań, a sprzęt który używamy jest wykorzystywany przez profesjonalistów. Biorąc udział w programie Resellerskim także będzie korzystał z tych rozwiązań.

Nasze serwery to sprzęt najwyższej klasy, najnowszych serii od renomowanych producentów HP oraz Supermicro. Serwery te oparte są o najszybsze procesory ze oferty Intel, a mianowicie Xeon dzięki którym Twoje strony będą wyświetlane w przeciągu ułamka sekundy.

Nasza infrastruktura sieciowa jest odpowiednio zabezpieczona i niezawodna w działaniu przez wysoki stopień dostępności. Jest to rozwiązane dzięki redundancji nie, tylko łączy sieciowych ale także poprzez korzystanie z dwóch źródeł zasilani. To ma ogromne znaczenie w prawidłowym i nieprzerwanym działaniu Twoich usług.

Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo i niezawodność, jeśli także cenisz te wartości to dołącz do nas.

Panel Serwer – zarządzanie serwerem

Zarządzaj serwerem

Masz dostęp do wygodnego panelu zarządzania twoimi domenami czy skrzynkami pocztowymi.

Kieruj wyglądem domen

Możesz z panelu Serwera tworzyć nowe strony, dostosowywać wygląd samego Panelu i wiele więcej.

Analizuj na bieżąco statystyki zużycia zasobów

Dzięki zebranym statystykom możesz zaobserwować czy popularność twojej strony wzrasta, a ich analiza pomoże lepiej ci dostosować swoje usługi dla Klientów.

Chciałbyś zostać partnerem?

Napisz już teraz